محمد قرایی: انقلاب ضد سلطنتی بهمن ۵۷ رستگاران دوران، نفرین شدگان زمانه

 

خمینی دجّال در تاریخ ۱۷ مهر ۱۳۵۷از کویت به پاریس منتقل شد. در بند و بستی که بین در بار و استعمار صورت گرفته بود، اورا در دهکده نوفل لوشاتو در حومه پاریس با سلام و صلوات پذیرا شدند. خمینی  تا ۱۲ بهمن ۵۷ در این دهکده ییلاقی خوش آب و هوا، مشغول گفتگو برای آینده ایران با از ما بهتران بود. نام نوفل لوشاتو زین پس با نام خمینی عجین و سرتیتر اخبار جهان شده بود. پیش از این نوفل شاتو را بنام هنرمندان و نویسندگانش می شناختند. معروف ترینشان نویسنده زنی بود بنام مارگریت دوراس. مارگریت دوراس (۱۹۱۴ – ۱۹۹۶) از پرخواننده‌ترین نویسندگان زمان خود بود و قبل از آن که در سال ۱۹۸۴ برای رمان «عاشق» برنده جایزه معتبر گنکور شود، آثارش به ده‌ها زبان ترجمه شده بود. دوراس عمیقاً به آزادی زنان ایمان داشت و آثارش صدای زنی است که در عین طغیان گری و تردید در دنیای اطرافش، عاشق زندگی است. درست نقطه مقابل بنیانگذار جمهوری قتل عام خمینی که بارزترین مشخصه اش زن ستیزی و تحقیر زنان است. مطبوعات فرانسه اخیرا نوشتند که سرانجام  بدنبال مبارزات ایرانیان و مردم آزاده فرانسه تمامی آثار نحس باقیمانده از رد پای خمینی از در و دیوار شهر محل اقامت موقت و کوتاه او در نوفل لوشاتو برای همیشه محو گردید. در ۴۵مین سالگرد انقلاب ضد سلطنتی، خمینی و افکار ارتجاعی‌اش در سطح ایران و جهان در حال زوال قطعی است. یاد و نامش که روزی و روزگاری ورد زبانها بود امروزه روز، ننگ و نفرت می‌آفریند. این روز ها در و دیوار شهرهای ایران به زبان در آمده و فریاد و لعن و نفرینشان بر هر و کوی و برزنی جاری و ساری است. همو که مدعی آبادی دنیا و آخرت مردم ایران بود، خلایق را به خاک سیاه نشاند. پس از گذشت 4 دهه نکبت بار حاکمیت خمینی، شیرازه اقتصاد به کلی از هم پاشیده است. فرار مغزها در تاریخ ایران رکورد شکسته است. رسانه های خود رژیم اخیرا نوشتند که سطح مهاجرت مردم ایران اینک به دبستانها رسیده است. نگاهی گذرا به رسانه های رژیم در این زمینه ها بسیار گویاست:

کریمی بیرانوند معاون اشتغال وزارت کار رژیم گفت: ۴۰ درصد کل بیکاران را فارغ‌التحصیلان تشکیل می‌دهند.

به‌نوشته روزنامه حکومتی اعتماد یک منبع آگاه در سازمان نظام پزشکی گفت در نیمه اول امسال یعنی سال ۱۴۰۲ (در مقایسه با) سال ۱۳۹۷، تعداد درخواست پزشکان برای دریافت گواهی حرفه‌یی حسن صلاحیت علمی (که برای مهاجرت به کشورهای دیگر صادر می‌شود) حدود ۲۰۰ درصد افزایش یافته است!

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی رژیم در استان تهران، در فاصله یک دهه، ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر به تعداد فقرا اضافه شده است.

جنگ گرگها در داخل هرم قدرت به اوج رسیده است. خامنه ای مجبور شده است حتی حسن روحانی رئیس جمهور سابق رژیم و دیگر سردمداران ریز و درشت نظام را رد صلاحیت کند. نمایش انتخابات رژیم برای مجلس ارتجاع و خبرگانش بی رونق تراز همیشه است. بطوری که خامنه ای طی سخنرانی های مستمر و بی سابقه به تهدید و تطمیع خودی های نظام پرداخته است. انزوای منطقه‌ای و بین‌المللی ملاها به خاطر صدور تروریسم و بخصوص جنگ غزه- اسرائیل بیش از پیش شده است. نیابتی های رژیم در منطقه زیر ضرب بمباران های مداوم به زانو در آمده اند. بردارها بیش از پیش به سمت سر مار ولایت در تهران است. در نقطه مقابل فلاکت و درماندگی رژیم، تنها آلترناتیو دموکراتیک آخوندها، یعنی شورای ملی مقاومت و سازمان محوری‌اش مجاهدین خلق ایران در اوج اعتبار داخلی و بین المللی اش قرار گرفته است. حمایت هزاران پارلمانتر و دولمتردان سابق از مقاومت، نشانه برسمیت شناختگی بیش از پیش جانشین برحق حاکمیت ملاها در تهران است. کانونهای قهرمان شورشی، این طلایه داران ارتش آزادیبخش ملی ایران در حال تکثیر و تثبیت، برای آمادگی آخرین اقدامات خویش برای رهایی خلق در زنجیرند. نتیجه اینکه رژیم ولایی در تمامیتش درحال ذوب و محو شدن است. مقاومت ایران در اوج انسجام و آمادگی برای بزیر کشیدن خیمه و خرگاه ولایت پوشالی است. حسن ختام این یاد داشت را به جملاتی بیاد ماندنی و تاریخی از سردار شهید خلق موسی خیابانی وا میگذارم که گفت: « آینده، آینده مال شماست (مجاهدین)، به این نکته ایمان داشته باشید، یقین داشته باشید که آینده مال شماست، آینده مال انقلابیون است، نیروهای میرا از صحنه حذف خواهند شد».