جاودانگی و درگذشت مجاهد پاکباز اشرفی اصغر باباعلی در روز 19 بهمن در آلبانی، پس از  35 سال نبرد بی وقفه با رژیم آخوندی در صفوف مجاهدین و ارتش آزادیبخش ملی ایران

 

جاودانگی و درگذشت مجاهد پاکباز اشرفی اصغر باباعلی در روز ۱۹ بهمن در آلبانی، پس از  ۳۵ سال نبرد بی وقفه با رژیم آخوندی در صفوف مجاهدین و ارتش آزادیبخش ملی ایران.

مجاهد صدیق اصغر باباعلی فرزند دلاور مردم تهران متولد ۱۳۴۶ پس از نبردی سخت اما رزمنده با بیماری، به سوی یاران صدیق و شهیدش پرکشید.

اصغر بابا علی در تیرماه۱۳۶۷ هنگامی که در سربازی اجباری بود در جنگ ضدمیهنی  به ‌اسارت نیروهای عراقی درآمد و در تیر 1368 به درخواست و با اصرار خودش به مجاهدین در ‌ارتش آزادیبخش ملی ایران پیوست.

مجاهد دلیر اصغر بابا علی در عملیات مروارید شرکت داشت، در دوران 14 ساله جنگ و پایداری در اشرف و لیبرتی و دربرابر بمبارانها و محاصره و حملات زمینی و موشکی و شکنجه‌ روانی با 320 بلندگو با پاکبازی و دلاوری ایستادگی کرد.

اصغر قهرمان طی مصاحبه‌هایی توطئه‌های وزارت بدنام اطلاعات آخوندی را که با تحت فشار قرار دادن خانواده‌اش صورت می‌گرفت و با دروغپردازیهای متعدد همراه بود افشا و رسوا کرد.

 خانم مریم رجوی با تسلیت به خاطر فقدان مجاهد صدیق اصغر بابا علی گفت : درود به اخلاص وپاکبازی این مجاهد قهرمان، که پس از انتخابی سرفرازانه برای پیوستن به مجاهدین در ارتش آزادیبخش ملی، خود را با تمام هستی‌اش وقف آزادی مردم و میهن اسیر کرد.

او در سربازی اجباری در ارتش تحت‌امر خمینی خوب می‌دانست که در جنگ ضدمیهنی با شعار فتح قدس از طریق کربلا ، تنور جنگ فقط برای بقای ولایت رژیم دجال و ضدبشری، اتباع ایران را فرو می‌بلعد.

خانم رجوی: پایداری و رزم آوری قهرمان مجاهد خلق اصغر بابا علی، امروز مشعلی فراراه شورشگران برای آزادی ایران از چنگال دیکتاتوری به ویژه سربازان و پرسنل مردمی در ارتش تحت‌امر خامنه‌ای است.