بزرگداشت قیام سراسری مردم ایران در اشرف ۳

 

مجاهدان اشرفی در اشرف۳ در گردهمایی‌شان که  در روزهای سوم تا پنجم آذرماه برگزار شد، یاد شهیدان قیام در اشرف۳ را گرامی‌ داشتند.

فرخنده ذاکری:

خامنه‌ای مفلوک فکر می‌کرد با به صحنه آمدن می‌تواند به‌قول خودش «بساط» قیام را جمع کند اما آن کس که تصمیم می‌گیرد، قیام‌آفرینان و شورشگران دلیر هستند که عزم خودشان را برای جمع کردن بساط دیکتاتوری در همه شهرهای ایران با شجاعت و جسارتی مثال‌زدنی به همه جهان نشان داده‌اند.

ملیکا رضایی:

این روزها صحبت از آتش عظیمی است که از چهار دهه پیش، از کشتار دهه۶۰ و تا قتل‌عام ۶۷ و تا آبان ۹۸ و تا تمامی خیزشهای مردمی، شعله می‌کشد و می‌رود که ریش و ریشه آخوندها را بسوزاند و انقلاب دمکراتیک مردم ایران را محقق کند.

شورشگران با آتش کوکتل‌هایی که گدازه‌های سرخ آن از دل پر خون مردمان آزاده این مرز و بوم است.

نمادها و مراکز حکومتی را به آتش می‌کشند و صد البته که دماوند آتشهای بسا بیشتری برای باریدن بر فرق ظالمان دارد.

فاطمه علیزاده:

سلام به مردم ایران که با شعار «مرگ بر ستمگر چه شاه باشه چه رهبر» راه هر گونه انحراف را بستند.

آری، قیام تا همین جا با تقویت همبستگی ملی توطئه‌های استعماری و ارتجاعی را برای امروز و فردای بعد از سرنگونی درهم شکسته و خون بسیاری را برای مردم ایران ذخیره کرده است.

خسرو صادقی:

طی این مدت دیدیم که تداوم سرکوب و کشتار توسط پاسدران جنایتکار، قیام مردم ایران را هر روز رادیکال‌تر از روز قبل کرد. کسانی که در مقابل هشدار می‌دهند که مبادا این جنبش به خشونت کشیده شود، در واقع حق مقاومت و دفاع مشروع مردم ایران را نادیده می‌گیرند و فقط رژیم آدمکش را که به تنگنای مرگبار گرفتار شده از گناهان و جنایاتی که کرده تبرئه می‌کنند.

مرضیه نوری:

بر پایه تجربهٔ یکصد سال اخیر مردم ایران، اصل پایه‌یی‌شان «نه شاه- نه شیخه» نه دیکتاتوری را می‌خواهند و نه وابستگی رو می‌خواهند و این مبنای سیاست مردمی حرکت مردم ایرانه.

و این سیاست است که برای ایرانی و برای ملیت‌های تحت ستم به‌عنوان اصلی‌ترین سیاست باید به آن سر نهاد و هر چیزی غیر از این باشه فریبه و دروغه و واقعی نیست.

حبیب سیف‌الدین:

با سلام و درود به برادرمسعود عزیز و با سلام به خواهر مریم عزیز التیام بخش درد و رنج مادرانی که جگرگوشه‌هاشون توسط این رژیم جنایتکار خونشان به زمین ریخته شده

گرتن و لێ دان و کوشتن عاملی ئآزادیه
تۆپ و شهستیر و کهلهپچه، لام وهکوو ئهفسانهیه

بیژن پیرنژاد:

درود می‌فرستم به خلق قهرمان کردستان و همشهریان جنگنده سنندجیم که در برابر پاسداران شب و آخوندهای جنایت‌پیشه استوار سینه سپر کردند. و هم بسته با تمامیت خلق قهرمان ایران، زیرپای خامنه‌ای پابگور و آخوندهای جنایت‌پیشه زمین را به لرزه در آورده‌اند.

محسن نادی:

چند روز پیش شاهد برگزاری اجلاس اضطراری شورای حقوق‌بشر سازمان ملل متحد در ژنو بودیم. در پایان این اجلاس قطعنامه‌ای تصویب شد که به تشکیل یک هیأت حقیقت‌یاب بین‌المللی از عملکردهای رژیم در نقض حقوق‌بشر از پایان شهریور تا به امروز فراخوان داد.

فراخوان به تشکیل هیأت تحقیق بین‌المللی باید برای تحقیق و حسابرسی از عملکرد رژیم جنایتکار خمینی در تمام ۴دهه حکومت ننگینش باشد. باید هیأت تحقیق این جنایت را به کل حاکمیت رژیم در تمام این دوران تعمیم بدهد. هیأتهای تحقیق بین‌المللی باید از تمام زندانهای علنی و مخفی رژیم به‌طور خاص زندانهای وزارت اطلاعات و نیروی سرکوبگر انتظامی بازدید کنند و گزارش تهیه کنند. مقاومت ایران همیشه اعلام آمادگی کرده است که حاضر است نمایندگانی را به همراه هیئتهای بین‌المللی به داخل زندانها بفرستد. کماکان هم آماده است.

و در پایان این ابتکارعمل بسیار به‌جای حقوق‌بشری را شورای حقوق‌بشر ملل متحد، پرونده نقض حقوق‌بشر در ایران را باید در پروسه ارتقا و رشدش به شورای امنیت سازمان ملل متحد ارجاع بدهد.