رژیم آخوندی - ضربه‌ای دیگر بر ماشین ترور و صدور بنیادگرایی

 

 

از فردای دستگیری اسدالله اسدی، دبیر سوم سفارت رژیم آخوندی در وین به جرم امریت برای بمب‌گذاری علیه گردهمایی بزرگ ایرانیان در ویلپنت پاریس، دیگر بر هیچ‌کس پوشیده نیست که دیکتاتوری ولی‌فقیه در پوش دوایر دیپلماتیک، فرهنگی، اقتصادی و یا تبادلات بازرگانی هدفی به‌جز صدور ترور و گسترش بنیادگرایی در سر ندارد.

تازه‌ترین داده‌های از سوی رسانه‌های آلمان مبنی بر اینکه صدور حکم اخراج علیه «معاون مرکز اسلامی» رژیم در هامبورگ صادر و وی ظرف سه ماه آینده به‌عنوان عنصر «نامطلوب» باید خاک این کشور را ترک نماید، به‌یقین مهر تائیدی بر ابعاد فعالیت‌های جاسوسی و تروریستی خامنه‌ای در خاک اروپا است.

در این رابطه روزنامه بیلد تأکید کرده است: «مقامات وزارت داخله در هامبورگ حکم اخراج (آخوند) سلیمان موسوی‌فر، معاون رئیس مرکز اسلامی هامبورگ را به او ابلاغ کردند. وی باید ظرف سه ماه خاک آلمان را ترک کند».

براساس این حکم، این آخوند وابسته به بیت خامنه‌ای در صورت تمکین از اجرای این دستور، محاکمه و تا «۳ سال زندان» محکوم خواهد شد.
این روزنامه در ادامه تأکید کرده است: «آخوند موسوی‌فر در اواخر سال ۲۰۱۶ با ویزای پوششی تحت عنوان «نیروی فارغ‌التحصیل دانشگاه» وارد آلمان شده است!

واقعیت در این میان آن است که دیکتاتوری ولی‌فقیه از این به‌اصطلاح مرکز مذهبی و فرهنگی به‌عنوان پایگاهی برای جذب نیروهای بنیادگرا و بسط و گسترش ترور در خاک اروپا استفاده می‌کند. در این رابطه نیز به‌کرات مقاومت ایران به مقامات و دوایر اطلاعاتی در این کشور نسبت به این فعالیت‌های مخرب هشدار داده‌اند.

همچنین بر اساس گزارش سال ۲۰۲۱ میلادی از سوی سازمان حراست از قانون اساسی در آلمان «این اداره به اسنادی دست یافته است که نشان می‌دهند این مسجد «یک مرکز مستقیم فعالیت‌های جمهوری اسلامی ایران» در کشور آلمان است و از «ساختارهای محلی حزب تروریست» حزب‌الله فعالیت آن ممنوع شده، پشتیبانی می‌کند».

لازم به ذکر است که بودجه و تمامی فعالیت‌های مخرب این مرکز از سوی بیت خامنه‌ای و اموال به غارت رفته مردم ایران تأمین می‌گردد. ریاست آن از سال 2018 به آخوند محمدهادی مفتح، فرزند آخوند مفتح واگذار گردیده که شخصاً تمامی گزارش‌ها و دستورالعمل‌ها را از شخص ولی‌فقیه دریافت می‌نماید.
در آن سال پس از انتصاب و صدور ویزای آلمان برای وی، دولت وقت آلمان را با انتقاد شدید احزاب مخالف روبرو شد. برای نمونه، نمایندگان دو حزب سبز و دموکرات آزاد، خواستار آن گردیده بودند که چگونه به آخوندی که نقشی مهم و ویژه در سپاه پاسداران دارد، ویزا صادر گردیده است!

مضافاً براین نکات و بنابر گزارش‌های منتشره، اکنون اطلاعاتی به سازمان حراست از قانون اساسی در آلمان رسیده که مبین ارتباط آخوند موسوی‌فر با دو انجمن پوششی با هدف جمع‌آوری کمک‌های مالی برای حزب‌الشیطان می‌باشد. این دو انجمن نیز پیش‌تر از سوی وزارت کشور آلمان به دلیل «تأمین مالی تروریسم و پولشویی» ممنوع اعلام گردیده‌اند.