کنفرانس مطبوعاتی نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در کلوب ملی مطبوعات در واشنگتن

افشاگری مقاومت از حمله موشکی رژیم به تاسیسات نفتی عربستان سعودی

دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در آمریکا در یک کنفرانس مطبوعاتی در کلوب ملی مطبوعات واشینگتن جزییات حملات رژیم آخوندی به تاسیسات نفتی عربستان را فاش ساخت.
سونا صمصامی نماینده شورای ملی مقاومت در آمریکا گفت: بر اساس اطلاعات سازمان مجاهدین خلق ایران از درون رژیم تصمیم این حمله در جلسه شورای عالی امنیت رژیم آخوندی با حضور روحانی و ظریف گرفته شده است، شماری از فرماندهان ارشد سپاه نیز در این جلسه شرکت داشتند. خامنه ای پاسدار سرلشگر غلامعلی رشید و پاسدار امیر علی حاجی زاده را مامور اجرای این طرح کرد. ستاد فرماندهی تاکتیکی عملیات به فرماندهی پاسدار سرتیپ محمد فلاحی از یکهفته قبل در پایگاه امیدیه در خوزستان مستقر شد. عده ای از افسران پاسداران، متخصص موشکی و پهبادی از پایگاه ماهشهر نیز به امیدیه منتقل شدند. موشکهای کروزی که آخوندها با الگوی موشکهای کره ای ساخته اند در این حمله به کار گرفته شده است. این موشکها در مجتمع صنایع نظامی رژیم در پارچین تهران ساخته میشود.

علیرضا جعفر زاده معاون نمایندگی شورای ملی مقاومت در آمریکا گفت:‌ طرح کلی عملیات علیه پالایشگاههای عربستان در روز چهارشنبه ۳۱ ژوئیه ۲۰۱۹، در جلسه شورایعالی امنیت ملی رژیم به ریاست حسن روحانی تصمیم گیری شد. جواد ظریف وزیر خارجه رژیم آخوندی عضو ثابت شورایعالی امنیت ملی رژیم است و در جلسات آن شرکت میکند. بنا بر اطلاعات مشخص برخی از فرماندهان سپاه پاسداران که در این جلسه مشخص شرکت داشتند عبارت بودند از: پاسدار سرلشگر غلامعلی رشید، فرمانده قرارگاه مرکزی ضد خاتم الانبیاء (بالاترین قرارگاه عملیاتی نظامی رژیم آخوندی، مسئول طراحی و هماهنگی عملیاتی نیروهای مسلح رژیم شامل سپاه و ارتش) پاسدار سرلشگر حسین سلامی فرمانده کل سپاه، پاسدار- سرلشگر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس، پاسدار سرتیپ امیر علی حاجی زاده، فرمانده نیروی هوا- فضای سپاه پاسداران. رشید و حاجی زاده در این نشست شرکت داشتند.

افشاگری مقاومت از حمله موشکی رژیم به تاسیسات نفتی عربستان سعودی

وی اضافه کرد: بعد از موافقت اولیه خامنه ای با این عملیات، طراحی جزیی آن شروع شد و نهایتا بار دیگر طرح بمنظور تایید نهایی برای خامنه ای ارسال شد. خامنه ای اجرای آنرا به پاسدار سرلشکر رشید و پاسدار سرتیپ حاجی زاده ابلاغ کرد.پاسدار سرتیپ فلاحی معاونت عملیات نیروی هوا فضای سپاه طرح را عملیاتی نمود. این معاونت در ستاد فرماندهی هوا-فضای سپاه واقع در پادگان دستواره (در منطقه چیتگر- شمالغرب تهران) قرار دارد. طرح عملیاتی و اجرایی نهایی، در ستاد مرکزی ضدخاتم الانبیا، توسط پاسدار سرلشکر غلامعلی رشید چک و مورد تایید قرارگرفت.

در کنفرانس مطبوعاتی واشینگتن جزییات موشکهای مورد استفاده در حمله فاش و اعلام شد:
بنا بر اطلاعات مشخص موشکهای کروزی که حکومت آخوندی از روی موشکهای کره شمالی ساخته در حمله به پالایشگاههای عربستان استفاده شده در مجموعه گروه صنایع کروز در طرح ۴ پارچین ساخته شده است.
رژیم برای آموزش ساخت موشکهای کروز، عده ای از کارشناسان موشکی خود را در سالهای گذشته به کره شمالی اعزام کرده بود. از جمله در سال ۱۳۸۸ یک گروه ۲۰ نفره از این متخصصین به کره شمالی اعزام شدند. رئیس این گروه حسین پورفرزانه متخصص ساخت موتور توربوجت حسین پورفرزانه بوده که در حال حاضر مدیر «صنایع علمی فناوری» در ریاست جمهوری آخوند روحانی در زمینه ساخت موتور توربوجت میباشد.

در کنفرانس مطبوعاتی نمایندگی شورای ملی مقاومت در واشینگتن تأکید شد:
رژیم آخوندها در تجاوزگریهایش روی بی عملی جامعه جهانی حساب میکند. تا این رژیم هست دست از این تجاوزکاریها بر نمیدارد راه‌حل قطعی برای خلاصی از فاشیسم دینی که منشاء همه بحرانها در خاورمیانه است، تغییر این رژیم نامشروع به دست مردم ایران و مقاومت سازمانیافته است. ما بطور مشخص بر اقدامات زیر تاکید میکنیم
•    قطعنامه‌های پیشین شورای امنیت ملل متحد در باره پروژه تسلیحات اتمی رژیم آخوندی و ممنوعیت غنی سازی باید دوباره به کار بیفتد.
•    - رژیم آخوندی و پاسداران و شبه نظامیان مزدور آنها باید از عراق و سوریه و یمن ولبنان و افغانستان اخراج شوند.
•    - باید وزارت اطلاعات آخوندها و دیگر ارگانهای سرکوب و جاسوسی و تروریسم باید در لیست تروریستی قرار گیرند و همه مزدوران و حقوق بگیران رسمی و غیر رسمی رژیم اخراج شوند.
•    جامعه بین المللی باید حق مقاومت مردم ایران برای سرنگونی سرنگونی فاشیسم دینی و دستیابی به آزادی را به رسمیت بشناسد.

افشاگری مقاومت از حمله موشکی رژیم به تاسیسات نفتی عربستان سعودی

افشاگری مقاومت از حمله موشکی رژیم به تاسیسات نفتی عربستان سعودی