تخریب مزار شهید راه آزادی حمیدرضا درخشنده توسط دژخیمان خامنه‌ای

 

رژیم سفاک ولایت فقیه پس از اعدام جنایتکارانه حمیدرضا درخشنده که امام جمعه خامنه‌ای در کارزون را به هلاکت رسانده بود، مزار این شهید راه آزادی را که شعری بر روی آن حک شده بود، تخریب کرد.

خبرگزاری رادیو تلویزیون حکومت آخوندی با تیتر سنگ قبر ضارب امام جمعه کازرون حذف شد، نوشت: دادستان شیراز با اشاره به شعر نوشته شده بر روی سنگ قبر اظهار کرد: شعر نوشته شده بلافاصله پس از مشاهده شدن با حکم قضایی برداشته شد.
به دنبال انتشار این خبر، موجی از نفرت علیه این اقدام ولایت سفیانی خامنه‌ای درشبکه‌های اجتماعی و در حمایت و قدر دانی از جوانمرد شهید حمید رضا درخشتنده به راه افتاد.

بر روی مزار این جوانمرد آزاده، این شعر حک شده بود:
دریغا و دردا که مردان پاک
یکایک نهادند بالین به خاک
یکی مرد خوابیده در این مزار
که کم دیده همتای خود روزگار
زگردون دلی گرچه پردرد داشت
ولی جسم و جانی جوانمرد داشت

اظهارات این شهید راه آزادی و عدالت، پس از دستگیری او توسط نیروی سرکوبگر انتظامی رژیم آخوندی منتشر شد:
در این کلیپ، حمیدرضا درخشنده، از فرزندان شهر شورشی کازرون درباره‌ی انگیزه‌اش از حمله به آخوند خرسند، امام جمعه خامنه ای در کازرون و از سرکردگان مافیای مؤتلفه، می‌گوید: بی‌عدالتی دیده بودم، جنایتها را می‌دیدم:

فایل صوتی حمیدرضا درخشنده ضارب امام جمعه رژیم در کازرون
دلیلش خدمت شما عرض شود. یک سری چیزهایی شنیده بودم و دیده بودم از بی عدالتی، از بی عدالتی. حتی خودم هم میرفتم انجا حالا بگذریم انشاءالله تو یک فضایی برایتان توضیح میدهم. نگاه کن عدالت، موقعی که میری یک جایی هر جا باید بری باید کارت را به نحوه احسن انجام بدهند. طبق گفته های قرآن انجام بدهند، پارتی بازی نشه. دیگه بهتون بگم مواظب خیلی مسایل باشند. اینها که بنده با دیدن خیلی چیزها دیگه به هر ترتیب.
بگذار بگم پخش کنید، من زمانی که میرفتم سراغ ثروتمندها می گفت، شب خوابیدم صبح چندبرابر میشه، مستضعف نداره بخوره. دلم خون میشد. میدیدم صدها صدها مورد از این میدیدم. چقدر بخرم، چقدر به مستضعف بدهم. میرفتم این جنایتها را میدیدم
ما چاقو کش نیستیم. جهت اطلاع بهتان بگم اولین بارم بوده. دوستان بدانید همه می شناسند من را چاقو کشم هم نبودم. حکم حکم قرآن.
موقعیکه آدم یه چیزهایی را می بینه داغ میکنه. دوستان، ملت عزیز، ملت ایران دور همتان بگردم، دور مستضعفین بگردم. دور آنهایی که شب ندارین نان بخورید. دور آنهایی بگردم که قسط و وام بیمارتان کرده،
دوستان عزیز بگذار صداقت بگم، قبل از اینکه گوش بدهید پخش بشه شبکه فارس. قبل از ایشون می خواستم بروم سراغ یک مستکبر، مستکبری که آذوقه های مردم را انبار کرده،
نگاه کن همه من را میشناسند از بالا تا پایین می شناسند.