1. همبستگي ملي از پاسخ به سوالات مربوط به افراد و سازمانهاي عضو يا وابسته به شوراي ملي مقاومت ايران معذور است. لطفا اين موارد را با سايتهاي اختصاصي خود آنها در ميان بگذاريد.
2. مسئوليت مقالات بر عهده نويسندگان است و حق پاسخگويي براي خوانندگان محفوظ است. از نويسندگاني كه بهر دليل از نام مستعار استفاده ميكنند خواهشمند است براي درج مقالاتشان با نام مستعار، نام و نشان واقعي خود را پيشاپيش به اطلاع «همبستگي ملي» برسانند.
3. درج مقالات نويسندگان به معني  تأیید و قبول محتوای آن از طرف سايت نيست و مسئوليت با نويسندگان است، سايت همبستگي مسئوليتي در اين زمينه ندارد.
4. حق ويراستاري و كوتاه كردن مقالات براي سايت همبستگي محفوظ است.
5. ـ سايت مسئوليتي در قبال مندرجات و تصاوير سايتها و وبلاگهايي كه لينك شده‌اند، ندارد.
6. ايميل سايت براي آگاهي از نظرات و پيشنهادات شما در مورد سايت همبستگي ملي و ارسال مقالات شماست. سايت همبستگي ملي پاسخگوي هيچ درخواستي خارج از موضوعات مربوط به سايت نيست.
7. متأسفانه به دلیل تعداد زیاد مخاطبانی که روزانه با ما تماس می‌گیرند امکان پاسخگویی به تمام مکاتبات وجود ندارد.
8. همبستگي سعي مي كند تا آن جا كه امكان دارد خبرها را با ذكر منبع به اطلاع هموطنان برساند اما از آن جا كه اصل بر سرعت خبررساني است ذكر منبع و تحقيق در باره صحت و سقم خبر به دلايل مختلف فني و اطلاعاتي بلافاصله امكانپذير نيست. بنابراين خبرهايي كه منبع آن ذكر نشده در دست تحقيق و صرفا جهت اطلاع است. خواهشمنديم در تدقيق اين قبيل خبرها همبستگي را ياري كنيد.
9. از درج آگهي يا تبليغات معذوريم.
10. لطفا نظرات خود را به خط و زبان فارسی بنویسید.

كپي رايت
1ـ حقوق مولف در مورد پيام ها، مقالات و تصاويري که ارسال مي کنيد در انحصار شماست. اما (با ارسال اين موارد) شما موافقت کرده ايد که حقوق و جواز دائم، بدون دستمزد، غيرانحصاري براي استفاده، تعديل، انتشار، ترجمه، در مورد اين آثار را به سايت همبستگي واگذار مي کنيد.
2ـ با ارسال مطالب و عكسهاي خود به اين وبسايت، شما همچنين گواهي مي کنيد که اين مطالب:
ـ کار شما هستند و اينکه شما اجازه ارائه آنها را به همبستگي، براي استفاده در همه موارد ذکر شده در بالا، داده ايد.
مطالبي را که از ديگران کپي کرده ايد و صاحب حقوق مولف آنها نيستيد، نفرستيد.
ـ با ارسال مطالب‌تان، خود شما تاييد ميكنيد كه صحت مطلب و يا خبر و يا عكس و يا هر مطلب ديگري كه ميگذاريد را تاييد ميكنيد و مسوليت آن با شما است.
ـ  از هيچ قانوني تخلف نمي کنند.
3ـ شما اجازه استفاده بدون ذکر ماخذ يا تجاوز به حقوق شخص سوم را که شامل حق تاليف، حريم خصوصي، حريم شخصي، يا حقوق مالکيت مي شود، نداريد.
4. در صورتي كه با هر گونه تخطي از قانون كپي رايت مواجه شديد به ما اطلاع دهيد در عرض سه روز مطلب از روي سايت برداشته خواهد شد.
5. همه حقوق مربوط به سايت همبستگي از جمله حق انتشار مطالب آن در اختيار اين سايت است.
انتشار مطالب سايت همبستگي با ذكر نام منبع بلامانع است.