اطلاعات سپاه کشتن غلامرضا منصوری را به گردن مجاهدین می اندازد

اطلاعات سپاه کشتن غلامرضا منصوری را به گردن مجاهدین می اندازد
اطلاعات سپاه کشتن غلامرضا منصوری را به گردن مجاهدین می اندازد
اما همه شواهد حاکی از قتل او توسط رژیم است و هیچ انگیزه و دلیل مشخصی برای خودکشی وجود ندارد

ساعتی پس از هلاکت آخوند جنایتکار و فراری غلامرضا منصوری در بعد از ظهر ۳۰ خرداد ۱۳۹۹، سپاه پاسداران سریعاً به نقل از یک «کارشناس مسایل بین‌الملل» اعلام کرد: «اگر واقعاً ماجرای قتلی در میان باشد، باید سرنخ ماجرا را در میان ضدانقلاب و منافقین که از قاضی منصوری زخم خورده بودند جستجو کرد». این سرعت عمل در پیدا کردن سرنخ مجازی یادآور سرعت عمل خامنه ای پس از انفجار حرم امام رضا در ۳۰ خرداد ۱۳۷۳ است که ساعتی بعد از ماجرا شخصاً آن را به مجاهدین نسبت داد.
اما همه شواهد و قرائن حاکی از این است که آخوند منصوری با همان شیوه‌هایی سر به نیست شده که دستگاههای اطلاعاتی رژیم در آن تخصص دارند و قتل‌های زنجیره‌ای و سربه نیست کردن مهره‌هایی مانند سعید امامی و مسعود دلیلی و همچنین ترور مسعود مولوی را تداعی می‌کند. رویترز در ۱۴ فروردین ۹۹ خبر داد دو افسر اطلاعات در کنسولگری ایران در استانبول ترور مولوی (در۲۳ آبان ۹۸) را ترتیب داده بودند. اکنون حسام الدین آشنا مشاور روحانی رئیس جمهور رژیم و معاون پیشین وزارت اطلاعات در مورد غلامرضا منصوری بی‌پرده سناریوی ”خودکشی شدن“ سعید امامی را در توئیت خود یادآوری می‌کند.
کمیسیون امنیت و ضد تروریسم در اطلاعیه‌های ۲۴ و ۲۷ و ۲۹ خرداد طرح و برنامه‌های اطلاعات سپاه در مورد غلامرضا منصوری را برملا و خاطرنشان کرد: «زیر ضرب تحریم و کرونا جنگ گرگها در درون رژیم بر سر جانشینی بالا می‌گیرد و مهره‌ها و نفرات جدیدی ”هزینه“ و قربانی می‌شوند که در فرهنگ سپاه و اطلاعات ولایت ”عملیات پیچیده چند وجهی“ خوانده می‌شود».
برگه‌های عبور دو زندانی عادی که قرار بود غلامرضا منصوری هم با آنها به تهران برگردانده شود ضمیمه است.

شورای ملی مقاومت
 کمیسیون امنیت و ضد تروریسم
۳۰ خرداد ۱۳۹۹ (۱۹ ژوئن ۲۰۲۰)


اطلاعات سپاه کشتن غلامرضا منصوری را به گردن مجاهدین می اندازد