ادامه پنهانکاری و فریبکاری رژیم آخوندی باعث گسترش ابعاد فاجعه است.

سازمان مجاهدین خلق ایران بر اساس گزارشهای داخل کشور اعلام کرد شمار جان باختگان ویروس کرونا که همه استانهای کشور را در برگرفته، بیش از ۳۰۰ نفر است. شمار قربانیان دست کم در قم به ۱۱۴ در تهران به ۳۰، در کاشان به ۲۲، در اصفهان به ۲۱ در رشت به ۱۸ و در اراک به ۱۴ تن میرسد.

علاوه بر این در شهرهای مشهد، کرمانشاه، کرج، لاهیجان، سمنان، بندرعباس، یزد، ایلام، یاسوج، خرم آباد، نیشابور، همدان، همایونشهر، نجف آباد و بسیاری شهرهای کوچک و بزرگ دیگر تعدادی از هموطنان جان باخته اند. با اینحال رژیم آخوندی با پنهانکاری و فریبکاری تعداد قربانیان را ۳۴ و شمار مبتلایان را ۳۸۸ تن اعلام کرده است. این در حالیست که امروز یک کارگزار رژیم آخوندی، به نام ناهید خداکرمی، رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران افشا کرد، تعداد مبتلایان بین ۱۰ تا ۱۵ هزار نفر است.

رژیم آخوندی تا کنون هیچ اقدام جدی برای جلوگیری از شیوع این بیماری، از جمله قرنطینه کردن شهرهایی که ویروس کرونا در آنها شیوع پیدا کرده و قطع پروازها به چین نکرده است. پروازهای ماهان ایر سپاه پاسداران تا روز جمعه ۹ اسفند ادامه داشته و رژیم برای توجیه این پروازها مدعی شده است بخاطر انتقال کیتهای تشخیص کرونا بوده است. از سوی دیگر بیشترین امکانات پزشکی در اختیار سپاه پاسداران است و عمده خدمات پزشکی به سرکردگان رژیم و پاسداران اختصاص دارد.


دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۹ اسفند ۱۳۹۸ (۲۸ فوریه ۲۰۲۰)