زندانیان سیاسی زندان زاهدان، اعدام زندانیان اهل سنت زندان گوهردشت کرج را محکوم کردند

زندانیان سیاسی زندان زاهدان طی بیانیه یی اعدام جمعی ۳۳ تن از زندانیان اهل سنت گوهردشت کرج توسط رژیم جنایتکار آخوندی را محکوم کردند.

در این بیانیه آمده است: “انا لله و انا الیه راجعون، با عرض سلام و تسلیت خدمت خانواده های داغدارشهدای راه آزادی مردم ایران که در تاریخ ۱۲مرداد ۹۵ فرزندان عزیزشان را رژیم ظالم و غاصب ولی فقیه در زندان رجایی شهر کرج اعدام کرد و به شهادت رساند . بله باز هم این رژیم طاغوتی در آستانه قتل عام زندانیان سیاسی سال ۶۷ دست به جنایت دیگری زد که میلیونها قلب را جریحه دار کرده و به عزا نشانده است این جنایت وحشیانه در مورخه ۱۲ مرداد ۹۵ روز سه شنبه در زندان رجایی شهر رخ داد که حدودا ۲۰ الی ۲۵ نفر از برادران اهل سنت که فقط به جرم اعتقاداتشان دستگیر شده بودند به دار آویختند و به درجه رفیع شهادت رسیدند. جا دارد که ما زندانیان سیاسی استان سیستان و بلوچستان در زندان مرکزی زاهدان به نوبه خود این جنایت وحشیانه را به شدت محکوم کرده و از دادگاه جنایی بین المللی، مجازات هر چه زودتر آمرین و عاملین این جنایت را خواستاریم و از سازمانهای حقوق بشری درخواست داریم که از ادامه یافتن این جنایتها جلوگیری نمایند» .
اسامی این زندانیان عبارتند از: «حمزه ریگی، مولوی نورالدین کاشانی، مولوی عبدالواحد شهنوازی، مولوی عبدالرحیم بلوچ زهی،مولوی امان الله رئیسی، بشیراحمد حسین زهی، عابد بم پوری،وحید هود، زبیر هود، میثم چندانی، محمدحسین ریگی، اسحاق کلکلی، محمود کلکلی، علی زین الدینی، حسن دهواری، عبدالصمد هود، عطاالله هود، بشیراحمد بلیدهی، درمحمد شه بخش، اسماعیل محمدزهی، ستار بهرام زهی، ابوبکر باران زهی، مصیب وطن خواه، نوید سپاهی، حیات نوتی زهی، شهاب دهواری، عبدالخالق ریگی.