خبرهای روز

27 اسفند, 1397

توصيه امريكا به ساير كشورها برای عدم تامين بيمه نفتكشها، و نخريدن نفت از رژيم آخوندی

پایگاه خبری پاتریوت فایلز اعلام کرد: مقامات دولت آمریکا روز جمعه در جلسه اي در مورد تحريمها به بازرگانان جهان گفتند که تجارت قانونی با رژیم ایران که تا الان به خاطر تحریمها محدود شده، احتمالاٌ با رسیدن به سالگرد خروج ترامپ از برجام محدودتر هم خواهد شد.
26 اسفند, 1397

نروژ - تظاهرات - محکومیت نقض حقوق بشر در ایران

جمعی از ایرانیان آزاده و حامیان مقاومت در اسلو روز شنبه ۲۵ اسفند،‌ با برگزاری یک تظاهرات در مقابل پارلمان نروژ نقض فاحش حقوق بشر و موج اعدامها، توسط رژیم دیکتاتوری آخوندی حاکم بر ایران را محکوم کردند.
26 اسفند, 1397

برایان هوک: فشار حداکثر آمریکا بر رژیم آخوندی

برایان هوک رئیس گروه اقدام ایران در وزارت خارجه آمریکا در مصاحبه با تلویزین الحره گفت: سفر روحانی به عراق به سود مردم عراق نیست بلکه با هدف تسلط بیشتر رژیم ایران بر عراق صورت گرفته است.
26 اسفند, 1397

۱۵ سال زندان برای دیپلمات تروریستهای وابسته به نیروی تروریستی قدس توسط دادگاه عالی کنیا

دادگاه عالی کنیا، تصمیم دادگاه این کشور در مورد حکم ۱۵ سال زندان برای دو مأمور نیروی تروریستی قدس را مورد تأیید قرار داد.
26 اسفند, 1397

بن بست نظام آخوندی بر سر تصمیم گیری در مورد لوایح مربوط به اف ای تی اف

مجمع تشخیص مصلحت نظام آخوندی که روز شنبه به ریاست آخوند صادق لاریجانی برگزار شد، بررسی لوایح مربوط به اف.ای.تی.اف را به سال ۹۸ موکول کرد.

فعالیت های مقاومت

26 اسفند, 1397

سوئد- یوتوبری - تظاهرات علیه نقض حقوق بشر در ایران

جمعی از حامیان مقاومت و ایرانیان آزاده در شهر یوتوبری در سوئد، روز شنبه ۲۵ اسفند، با برگزاری یک تظاهرات در مرکز شهر، نقض وحشتناک حقوق بشر توسط دیکتاتوری ولایت فقیه را محکوم کردند.
25 اسفند, 1397

گرامیداشت سالگرد شهادت محمدحسین نقدی

گرامیداشت سالگرد شهادت محمدحسین نقدی عضو شورای ملی مقاومت ایران که توسط رژیم ضدبشری آخوندی در رم ترور شد توسط جمعی از حامیان مقاومت بر سر مزار وی برگزار شد.

کنفرانس ها و گردهمایی ها

ويدئوها

گفتگوها