حکومت آخوندی رویارویی کنونی با مجاهدین را سخت‌تر از رویارویی در عملیات فروغ جاویدان می داند.

پاسدار جلالی، رئیس پدافند غیر عامل رژیم آخوندی گفت: به نظر من جنگ جدید با مجاهدین در فضای مجازی سخت تر از عملیات مرصاد است.
خبرگزاری حکومتی ایسنا که اظهارات این «پاسدار ـ سرتیپِ» خامنه ای را با تیتر«مقابله با مجاهدین در فضای‌ مجازی از «مرصاد» سخت‌تر است»، منتشرکرده و می نویسد: غلامرضا جلالی، در مراسم عملیات مرصاد، گفت: مجاهدین تصمیم گرفتند حمله کنند و طرح آن‌ها این بود که با تجهیزات نظامی خودشان را به تهران برسانند. مجاهدین توانستند از سمت قصر شیرین حمله کرده و با توجه به اینکه در سرپل ذهاب و کرند هم مقاومتی انجام نشد به اسلام‌آباد غرب رسیدند....هاشمی رفسنجانی به کرمانشاه آمد و یک حکم دستی به احمدی مقدم دادند تا مامور مقابله با مجاهدین شود، صیاد شیرازی نیز در منطقه حضور پیدا کرد.
پاسدار جلالی اضافه کرد: آنها اکنون در مقری در آلبانی حضور دارند و (اهداف) خود را پیگیری می‌کنند.
در بسیاری از غائله‌ها رد پای مجاهدین هویداست. آنها تلاش دارند تا از برخی ضعفهای اقتصادی داخلی استفاده کرده و فرمان شورش صادر کنند. به نظر من، جنگ جدید با مجاهدین در فضای مجازی سختتر از عملیات مرصاد است.
رئیس پدافند غیر عامل رژیم آخوندی هم چنین گفت: شبکه های اجتماعی غیر بومی جولانگاه مجاهدین است. آن‌ها در تلاش هستند تا بر افکار عمومی و ذهنیت جامعه ایرانی تاثیر منفی بگذارند و یاس، ناامیدی و ناکارآمدی جمهوری اسلامی را القا کنند.