Submit to FacebookSubmit to telegramSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

نقض حقوق بشر، خون‌ریزی و سرکوب از سوی دیکتاتوری ولایت فقیه علیه مردم ایران هر روز ابعاد تازه‌ای به خود می‌گیرد.

در حالی که بنا بر اخبار رسمی تنها پس از چند هفته از پایان نمایش انتخابات در رژیم آخوندی بیش یکصد نفر اعدام شده‌اند، یک نماینده مجلس رژیم ضمن اعتراف به این واقعیت و روند روبه رشد اعدام‌ها در ایران گفت: «آقای مؤیدی فرمودند به ما وقت بدهید ۱۰ ماه وقت دادیم یک برنامه یک آمار به ما ندادند اینها فقط بلدند بگند ما اعدام می‌کنیم ما هم می‌گیم اعدام کنید اما کی رو اعدام میکنی؟».

ترجمان این سخنان به معنای بلبشو در حاکمیتی است که برای منکوب کردن جامعه تمامی تخم‌مرغ‌های خود را در سبد اعدام، شکنجه، کشتار و خون‌ریزی گذاشته است. صحنه‌های دردآور اعدام با جراثقال در ملاء عام و یا قطع دست، اعضاء بدن و درآوردن چشم متهمان به موازات آمار بسیار بالای زندانیان تنها گوشه‌ای از سبعویت دیکتاتوری ولی‌فقیه در ایران را به نمایش می‌گذارند. بحران انسانی در حاکمیت خامنه‌ای به حدی است که تنها از زمان بروی کار آمدن آخوند روحانی «بیش از ۳۱۰۰» اعدام در ایران به وقوع پیوسته است. برای نمونه «رژیم ضدبشری آخوندی در روز پنجشنبه ۱۹ مرداد دست کم ۱۳ زندانی را به دار» آویخته است. (اطلاعیه شورای ملی مقاومت ۱۹ مرداد ۱۳۹۶)

این کارگزار رژیم در ادامه به اعدام‌های فله‌ای تحت عناوینی مانند «قاچاقچی» اذعان نموده و می‌افزاید: «آقای مؤیدی چند تا قاچاقچی بین‌المللی رو اعدام کردید؟ آیا اعدام کردن حمال‌ها و بی‌گناه‌ها... ۵۳۰۰ نفر تو زندانهایند تو به من آمار ندادی اینها رو به چه دلیل تو می‌خواهی اعدام کنی...ما کی گفتیم اعدام برداشته شود ما نگفتیم اعدام حذف بشود ما گفتیم اعدام را به کسی بدهید که مستحق اعدام باشه اون قاچاقچی که ۵۰۰ تا سرمایه در تهران و جاهای دیگه داره او با اخذ وکلای قوی آزاد میشه ولی یک حمال بیچاره‌ای که ۳۵ گرم مواد صنعتی داشته، نمی‌تونه دفاع کنه وکیل بگیره اعدام میشه برای چی؟». (سیمای آزادی ۲۱ مرداد ۱۳۹۶)

واقعیت در این رژیم فاسد آن است که اساساً موضوعی بنام «قاچاق» و «قاچاقچی» ریشه در نهادها و ارگان‌های امنیتی، سپاه و یا باندهای مافیایی حکومت دارند. بر این منظر است که روزانه شاهد ترانزیت صدها تن مواد مخدر از مرزهای کشور و سپس توزیع آن در شهرها و روستاها می‌باشیم، زیرا بنا برداده های حکومتی تمامی گمرکات، مرزهای قانونی و قانونی، بنادر و راه‌های ترانزیت در اختیار این نهادهای سپاه پاسداران است. بر این منطق است که سپاه پاسداران و عوامل رژیم سالانه میلیاردها دلار از طریق تهیه، توزیع و فروش مواد مخدر به دست آورده و بخش بزرگی از آن را برای بسط و گسترش تروریسم، جنگ‌افروزی و صدور بنیادگرایی هزینه می‌نماید.

وی سپس به گوشه‌ای از ابعاد اعتیاد و آمارهای دروغین حکومت آخوندی مبنی بر وجود تنها «دو میلیون و دویست هزار»!! معتاد اشاره نموده و ادامه می‌دهد: «۵ میلیون و ۲۰۰ هزار معتاد داریم خوش‌بینانه یک‌میلیون و ۸۰۰ هزار تفننی مصرف می‌کنند... یعنی اگر این رو ما حساب کنیم شش میلیون میشه ۶۰ تن هفت میلیون میشه ۷۰ تن در ده روز میشه ۷۰۰ درصد روز میشه 7 هزار تن از کجا می‌آید».