داده‌های بازار بین‌المللی به‌ویژه در اوپک موید این واقعیت هستند که از فردای خروج ایالات‌متحده از توافق اتمی، دیکتاتوری ولی‌فقیه طی سه ماه گذشته با افت شدید صادرات و همچنین درآمدهای نفتی روبرو شده است.

 

درحالی‌که حلقه تحریم‌ها هرروز بر گردن دیکتاتوری خامنه‌ای تنگ‌تر و درحالی‌که دور دوم تحریم‌ها علیه سیاست‌های مخرب تروریستی و بنیادگرایانه رژیم طی هفته‌های آینده درراه می‌شوند، سازمان ملل متحد در تازه‌ترین گزارش خود از تلاش حکومت آخوندی برای دستیابی به منابع مالی با کمک گروهای تروریستی خبر داده است.

با نزدیک شدن به موعد تحریم های ثانویه از سوی ایالات متحده که قرار است تا بخش های نفت، پتروشیمی، کشتی رانی، بیمه و بانکی در رژیم آخوندی را هدف قراردهند، زمزمه هایی در اتحادیه اروپا مبنی بر راه اندازی « سازوکار ویژه» برای دور زدن تحریم ها و به تبع آن کمک به دیکتاتوری بشدت ضربه خورده ولی فقیه به گوش می رسند.

 

بروز زنجیره ای از بحران های حاد زیست محیطی در رژیم سراپا غرق در فساد آخوندی اکنون بحدی رشد و نمو یافته که به گفته متولیان حکومتی، با عبور از خطوط قرمز و استاندارهای تعریف شده بین‌المللی ایران را طی سالیان آینده به «کشور ارواح» تبدیل خواهند نمود.

 

بروز رکود شدید اقتصادی و تنگناهای مالی در دیکتاتوری ولی فقیه اکنون این سوال منطقی را در جامعه مطرح نموده که سرانجام این وضعیت وخیم که به بروز فقر و فلاکت گسترده در ایران آخوند زده راه برده است، به کجا خواهد انجامید.

 

 به موازات اعتصاب قهرمانانه کامیون‌داران و رانندگان که اکنون هفدهمین روز خود را پشت سر گذاشته است، شهرهای میهن اشغالی شاهد پیوستن بازاریان و کسبه به دور دیگری از اعتراضات و اعتصابات علیه نظام آخوندی هستند.

صفحه1 از232