بحران حاد آلودگی هوای درشهرهای خوزستان که به دنبال آتش سوزیهای هور العظیم درهاله یی از دود محو شده اند و این وضعیت، که نتیجه سیاستهای ویرانگر حاکمیت آخوندیست، هموطنانمان در این خطه را حتی از آب و هوای سالم نیز محروم کرده است.

 

از فردای اعترافات پاسدار شعبانی، مبنی براینکه «به یمنی‌ها گفتیم دو نفتکش سعودی‌ها را بزنید و زدند»، این سوال اساسی در میان کارشناسان امور تروریستی پدیدار گردید که اساسا یک گروه کوچک تروریستی در یمن با مجموعه امکانات بسیار محدود، چگونه توانسته به مختصات عبور و مرور و ردیابی کشتی‌های باری و نفت کش در آبراه های بین‌المللی دست یابد؟.

 

دیکتاتوری خامنه‌ای همزمان با رشد اعتراضات مردمی علیه فساد، غارت، سرکوب و سیاست های مخرب رژیم، چند روزی است که موضوع مبارزه با «فساد» را در بوق و کرنای حکومتی کرده است.

 

دیکتاتوری خامنه ای سرانجام پس از سالها مخفی کاری کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر، بزرگترین دریاچه جهان را به امضاء رساند.

 

به یقین یکی از تاثیرات مستقیم ناشی از تحریم‌های اولیه بر اقتصاد و تجارت ایران همان جهش ناگهانی بهای ارزهای خارجی، افت ارزش پول ملی و به تبع آن گرانی شدید در بسیاری از زمینه ا به‌ویژه خدمات، ترابری و معیشت می‌باشد.

 

بازار ملتهب کشور از فردای آغاز دور اولیه تحریم ها از سوی ایالات متحده علیه دیکتاتوری ولی فقیه که برای نمونه بخش‌هایی مانند صنعت خودروسازی، فلزات، طلا، تبادل دلار، صادرات مواد غذایی و فرش و یا صنعت هوایی را در برگرفته، با دوبرابر شدن بلیت هواپیماهای مسافر بری واکنش نشان داد.درحالیکه دولت آخوند روحانی در تبلیغات بغایت مسخره و با اعلام طرح هایی مانند «آزاد نمودن خرید و فروش» ارزهای خارجی، تلاش نمود تا بازار ملتهب را «تحت کنترل» به نمایش بگذارد، اما با گذشت چند ساعت، تمامی این دجالگری ها به مانند «حبابی» ترکید و روند روبه رشد افزایش ارزهای خارجی، واقعیات دیگری را بگوش حاکمان فاسد و غارتگر آخوندی رساند.

صفحه1 از225