در پی سقوط یک فروند هواپیما در منطقه کوهستانی زاگرس که بنابرداده های حکومتی تمامی سرنشیان آن جان باخته اند، اکنون جامعه دردمند ایران بدرستی انگشت اتهام را بسوی حاکمان دزد و غارتگر حاکم بر میهنمان دراز کرده و وجود عدم رسیدگی رژیم آخوندی به زیربناهای عمومی کشور و بویژه ناوگان بشدت ضربه خورده هوایی را از جمله دلائل سقوط زنجیره ای هواپیماها و بویژه ازنوع مسافربری می دانند.

درحالیکه دیکتاتوری خامنه‌ای در مجموعه‌ای از بحران‌های حاد و لاعلاج داخلی و بین‌المللی در حال غرق شدن است و در حالیکه رکود شدید اقتصادی و ایست قلبی در سیستم پولی هر روز ابعاد تازه تری به خود می‌گیرد، داده‌های حکومتی اکنون سخن از فرار گسترده سرمایه از کشور را دارند.

بحران رکود اقتصادی که تابع مستقیمی از سیاست‌های مخرب و میهن بربادده رژیم آخوندی است، اکنون به رشد گسترده بحرانی دیگر بنام «فقر و فلاکت» راه برده است.

بقول عوام «حکومت که علیقلی خانی باشه، وضعیت این از بهتر نمیشه»!، دولت آخوند روحانی با یک حرکت برق‌آسا و ضمن دستکاری در روند عرضه و تقاضا در بازار خودرو، به‌ویژه محصولات قلابی و بی‌کیفیت داخلی، یک شبه افزایش «۲ الی ۳۰ میلیونی» قیمت وسائل نقلیه در کشور را به ثبت رساند!

روند روبه رشد بهای ارزهای خارجی که به یقین گوشه ای از وضعیت بحرانی در دیکتاتوری ولی فقیه را به نمایش می گذارد، اکنون به بروز تنگناهای شدید در بازار ارز و بویژه چشم انداز تیره و تار مراودات و تجارت خارجی رژیم تبدیل شده است.

با بالا گرفتن خشم و انزجار عمومی علیه کلیت نظام آخوندی و در پی قیام گسترده مردم ایران در دیماه گذشته، اکنون شاهد روند روبه رشد دستگیری‌های کور، شکنجه و قتل زندانیان از سوی دیکتاتوری ولی‌فقیه در شهرهای مختلف کشور هستیم.

درحالیکه رژیم آخوندی روزانه قریب دو میلیون بشکه نفت صادر و به تبع آن درآمدهای میلیاردی را به صندوق حکومتی واریز می‌نماید، داده‌های رژیم سخن از بدهکاری عظیم دولت آخوند روحانی به سیستم بانکی کشور و به ویژه به بانک مرکزی را دارند.

مجموعه بحران های اقتصادی، مالی و بویژه عدم استقبال جامعه بین الملل از دیکتاتوری منفور خامنه ای برای هرگونه سرمایه گذاری و تبادلات، اکنون به بروز تنگناهای شدید تجارت راه برده است.

صفحه1 از202