در پی کشف توطئه تروریستی علیه گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس و به تبع آن دستگیری اسدالله اسدی، یک دیپلمات تروریست رژیم آخوندی در آلمان، پس از تحویل مواد منفجره و طرح ترور به تیم عملیاتی در لوکزامبورگ که تماما فیلم‌برداری شده‌اند، اکنون چند صباحی است که لباس شخصی‌های خارجه نشین و همچنین دستگاه تبلیغاتی علیل و به‌شدت روحیه باخته خامنه‌ای در یک وارونه نمایی، مدعی شده‌اند که عوامل دستگیر شده در بلژیک متعلق به مجاهدین خلق بوده و موضوع به اختلافات داخلی در این سازمان بر می‌گردد!.

در سال ۵۷ به تدریج شعله های انقلاب ضد سلطنتی سر به آسمان کشید. شاه در مقابله با انقلاب، و بدنبال حوادث ۱۳ آبان ۱۳۵۷ در تهران تصمیم گرفت با انتصاب یک دولت نظامی شعله انقلاب را خاموش کند. صبح روز ۱۴ آبان ۱۳۵۷ ارتشبد غلامرضا ازهاری به کاخ نیاوران احضار شد و پس از مذاکرات مختصری پادشاه به وی دستور داد نخست وزیر شود و با استفاده از قدرت نظام انقلاب را سرکوب کند.

با دستگیری هسته‌های تروریستی رژیم آخوندی در بلژیک، آلمان و فرانسه که قصد شوم عملیات تروریستی در مراسم بزرگ مقاومت در پاریس را داشتند برای چندمین بار در طول چهار دهه حاکمیت منحوس آخوندی اثبات شد که صدور تروریسم و بنیادگرائی در خارج و سرکوب خشن و بیرحمانه در داخل، آب حیات رژیم و رمز بقای آن است.

صفحه1 از742