Submit to FacebookSubmit to telegramSubmit to Google PlusSubmit to Twitter

آخوند روحانی در سخنرانی خود در مشهد، ضمن مجیزگویی از ولی فقیه ارتجاع و ارگانهای وابسته به او نظیر سپاه پاسداران و بسیج، به باند رقیب هشدار داد که خراسان را از قبضه آنها در خواهد آورد.

آخوندشیاد گفت:‌ «شما به مردم مشهد گفتید اگر هنر نمی خواهید اگر دنبال این هستید که در مشهد هم مراسم هنری باشه، از مشهد برید بیرون، حالا میخواهید ایران را بگیرید و به مردم بگویید از ایران برید بیرون.
ما یک دولت داریم ما یک رهبر داریم. در هر شهر رهبر نمیخواهیم.
شما این همه منابع مالی شما این همه نهادهای مشهد را که گرفتید برای حاشیه‌نشینها چه کردید؟ اولین دولتی که (شعار جمعیت:ننگ ما ننگ،صدا وسیمای ما...) من میخوام از شما خواهش بکنم که راجع به فرد کسی با راجع امام جمعه محترم چیزی نفرمایید.
امام فرمود قوای مسلح مطلقاٌ چه نظامی انتظامی پاسدار بسیج و غیر اینها در هیچ حزب و گروهی وارد نشوند و خود را از بازیهای سیاسی دور نگه دارند. ما همین را از شما میخواهیم وصیت امام را اجرا کنید همین. مخلص شما هم هستیم.
ما فقط یک تقاضا داریم سیما مثل قانون اساسی عمل کند. طبق قانون اساسی صدا و سیما باید زیرنظر سه قوه باشد.
یا علی بن موسی الرضا خواستند تو را پایین بیاوردند و زیر خیمه حزب و جناح ببرند.
ما نبات امام رضا را برای شفا میخواستیم نه برای رأی.
شما با آتش زدن این جا و آن جا میخواهید کشور را اداره کنید. من میخوام در حضور ملت شریف مشهد ملت ایران در محضر امام هشتم یک جمله بگم....
من شنبه صبح باز دست به سوی شما دراز خواهم کرد...دولت دوازدهم نخواهد گذاشت در استان خراسان حصر فکری در این کشور و در این استان باشد. ما انحصار را نمی‌پذیریم».

آخوند جلاد ابراهیم رئیسی در سخنرانی خود در مشهد، در واکنش به صحبتهای آخوند روحانی در مورد ۳۸ سال اعدام و زندان باردیگر، گفت:یعنی منافع مون، ملی، آبروی کشور، امنیت کشور، داره فدای منافع شخصی میشه. من آقای روحانی به شما نصیحت می‌کنم منافع ملی را فدای منافع شخصی نکنید.


آخوند رئیسی در باره واریز یارانه در نزدیکی برگزاری انتخابات توسط دولت روحانی، گفت: از کجا این پولها رو آوردید؟ شما که گفتید پول نیست. یک باره کسایی که خودتون یارانه‌‌شون رو قطع کرده بودید دیدند ای روی موبایلشون زده شما برای دریافت یارانه. گفتند ما خودمون تا حالا میگرفتیم شما چند وقت است قطع کردید. یکباره. من سؤالم اینه از کجا این پول رو آوردید.