برغم تک نرخی کردن قیمت دلار بمیزان ۴۲۰۰ تومان، توسط دولت آخوند روحانی دلار روز دوشنبه در تهران ۵۵۰۰ تومان و یورو ۶۷۰۰ تومان معامله شد.

خبرگزاری فرانسه در گزارشی از سفر رئیس‌جمهور فرانسه به آمریکا و گفتگوها در ارتباط با سرنوشت برجام، می‌نویسد: «زمان زیادی باقی نمانده است و ترامپ قرار است تا ۲۲ اردیبهشت تصمیم بگیرد که آیا گفتگوها با پاریس، برلین و لندن بر سر اقدامات قوی‌تری علیه (رژیم) ایران به‌قدر کافی پیشرفت کرده است یا خیر؟ اگر رئیس‌جمهور آمریکا احساس کند که «نواقص» توافق (اتمی) به‌نحو مناسبی ترمیم نشده‌اند، احتمالاً تصمیم به خروج (از برجام) خواهد گرفت و به این ترتیب راه برای اعمال مجدد تحریم‌های ایالات متحده هموار می‌شود و این می‌تواند تمامیت توافق را از بین ببرد».

یک عضو مجلس رژیم از کرمانشاه، در اعتراف به شرایط دشوار هموطنان زلزله زده در کرمانشاه گفت:‌ اسکان تنها ۶ درصد زلزله زده ها تحقق یافته و هیچ گونه اقدام خاصی برای بهبود وضعیت زلزله زدگان انجام نشده است. فاضلاب رها شده سلامت مردم را تهدید می کند از سویی حشرات گزنده از جمله مار و عقرب مشکلات عمده ای را برای مردم در فصل گرما به وجود خواهد آورد.

صفحه1 از5536