یکی از تبعات اجرایی شدن برجام برای دیکتاتوری خامنه‌ای به یقین ادامه وجود عدم اعتماد و تمایل داخلی و بین‌المللی برای بازسازی دستگاه حاکمیت می‌باشد.

تنها چند روز از «انتصاب» مجدد آخوند روحانی برای مسند ریاست جمهوری در نظام آخوندی نگذشته و درحالیکه ۵۵ کشور عربی و اسلامی در اجماع جدید خود در ریاض, سیاست‌های مخرب خامنه‌ای برای صدور تروریسم و کشورگشایی در خاورمیانه و شاخ آفریقا را به چالشی جدی کشانده‌اند, اکنون کمیته روابط خارجی در کنگره آمریکا نیز طرحی بنام «قانون مقابله با اقدامات برهم زننده ثبات توسط ایران» را تصویب و برای رأی‌گیری نهایی به سنای این کشور احاله داد.

ابعاد ظلم و ستم بر اقشار محروم میهن امان و به‌ویژه قشر کارگر و زحمت‌کش در حاکمیت فاسد آخوندی که درآمد ماهیانه آنان بنابرداده‌های حکومتی حتی کفاف «۱۰ روز» زندگی را نمی‌کند، به‌طور فزاینده‌ای با مرزهای هرگونه توصیف و تصور انسانی و ارزش‌های نوین بشری فاصله‌های نوری پیدا می‌کند.

درحالیکه موضوع پروژه‌های موشکی در دیکتاتوری ولی فقیه اکنون به نگرانی جدی در میان کشورهای منطقه‌ای و اسلامی راه برده است و درحالیکه ۵۵ کشور عربی – اسلامی به همراه ایالات متحده در تازه ترین کنفرانس خود در ریاض بر ضروروت مبارزه با جاه طلبی های خامنه‌ای، تروریسم، صدور بنیاد گرایی و برنامه‌های موشکی رژیم ایران تاکید کرده اند، سخنگوی دولت آخوند روحانی طی سخنانی در مجلس آخوندی ضمن تاکید برادامه این سیاست مخرب گفت: «برنامه دفاعی موشکی کشور جزو سیاست های غیرقابل تغییر جمهوری اسلامی‌باشد».

بحران مالی در حاکمیت فاسد آخوندی که اکنون خود را در افزایش بی رویه بهره، وجود شبکه ها مافیایی و مسموم در نظام بانکی کشور، نبود ترازنامه های شفاف مالی، راه اندازی بدهی های گسترده از سوی دولت های تابع ولی فقیه، ریسک پر خطر برای هرگونه سرمایه گذاری های کلان و یا رشد قارچ گونه موسسات مالی غیر مجاز! در ایران است، اکنون بحدی رشد و نمو یافته که به گفته متولی بانک مرکزی رژیم رشد معوقات بانکی را به سقف «۱۰۰ هزار میلیارد تومان» رسانده است.

«گویی به عروسی می رفت»!
 در سحرگاه روز ۴ خرداد ۱۳۵۱ بنیانگذاران سازمان مجاهدین ـ محمّد حنیف نژاد، سعید محسن و اصغر بدیع زادگان ـ به همراه دو تن از کادر مرکزی سازمان ـ رسول مشکین فام و محمود عسکری زاده ـ تیرباران شدند و در راه آرمان آزادی خلق دربند ایران جان باختند.

بروز بحران‌های متعدد در حاکمیت آخوندی که تمامی کاندیداهای ولی‌فقیه در نمایش انتخابات به گوشه‌های از ابعاد رو به رشد آن اعتراف کرده‌اند، ضمن سرایت به بازار مسکن، آن را به ایست قلبی نیز کشانده است.

یکی از تازه ترین تبعات چهره کریه فقر وفلاکت به موازات وجود گسترده باند های مافیایی در حاکمیت ننگین خامنه ای، همان بروز پدیده شوم اجتماعی بنام «خرید و فروش نوزادان» می باشد.

صفحه1 از166